Hakkımda
24 Şubat 1994 yılında İstanbul'da doğdum.

İstanbul Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim.

Müzisyen bir babanın kızı olarak çocukluğumdan beri müziğe meraklıydım. Lise yıllarında şarkı söylemeye başladım. Okuldaki organizasyonlar ve liseler arası müzik yarışmalarının ardından, 2013 yazında ilk kez profesyonel bir ekiple sahne alma ve 2014 baharında yine ilk kez canlı yayında şarkı söyleme şanslarını yakalayarak hayallerime doğru ilk adımlarımı atmış oldum. Şu anda ise orkestra solistliği yapıyorum ve evet biliyorum klişe olacak ama sahnede olmaya ve şarkı söylemeye aşığım!

Modaya ve yazmaya olan ilgim sebebiyle, biraz kafa dağıtmak, biraz da istediğim şeyler hakkında özgürce yazabilmek adına 2012 yılında blogumu açtım. Her ne kadar başlarda öyle bir amacım olmasa da zamanla daha çok bir moda blogu halini aldı. Fakat hiç bir zaman çok büyük bir ciddiyete bürünmedim yazarken, daha çok esprili ve samimi bir dil kullanmayı tercih ettim. Ne de olsa buralar hep benim! :)

Mia ve Melek adında iki kedim var. İkisini de bebekken sokakta zor şartlarda bulup sahiplendik. Sadece kendi havyanlarını değil de tüm hayvanları seven gerçek bir hayvansever olduğum inancındayım.

Hem okuduğum bölümün zorunluluğundan, hem de hobi olarak bol bol kitap okuyup film izlerim. Ayrıca bir çok yabancı dizinin de sıkı takipçisiyim.

Sanırım hakkımda söyleyeceklerim bu kadar. Yoksa siz ciddi ciddi okuduğum okulları, başarılarımı, çalıştığım yerleri mi yazacağımı sanmıştınız? :)