19 Ekim 2013 Cumartesi

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul - 3. Gün

Sevgili bloggerlar, hem fıldır fıldır gezip hem de yazılarınızı nasıl yetiştiriyorsunuz bana da bi ara öğretirseniz çok mutlu olacağım! Alt tarafı 2-3 gün arkadaşlarımlaydım hiç bi şey yetiştiremez oldum. Hem bu yetişriememe durumundan, hem üşengeçliğimden bugün sadece iki defileden bahsedeceğim. Birazcık dürüst olmam gerekirse de diğerleri fazla da ilgimi çekmedi. İlgimi çekmedi derken de yanlış anlaşılmak istemem tabii ki, benim de moda anlayışım bu kadar. :)

Tuvanam: 
Beni tanıyan bi çok kişi Tuvana Büyükçınar'a olan hayranlığımı bilir. Her moda haftasında olduğu gibi bunda da en merakla beklediğim defile yine Tuvanam defilesi oldu. Tuvana'da en çok beğendiğim şey bellirli bi çizgisinin olması. Nasıl bi Elie Saab tuvaleti gördüğünde hemen anlıyorsak, Tuvanam koleksiyonundan bir parça da beni Tuvana Büyükçınar tasarladı! diye bağırıyor sanki. Evet belki fazlaca iddialı oldu ama her Fashion Week'te kendisini ayakta alkışlatmayı başaran bi tasarımcı da iddialı yorumları hakediyor bence. Uzun lafın kısası bi kez daha hayran kaldım Tuvana Büyükçınar'a.

Hakan Akkaya:
Bir diğer hayran kaldığım defile de Hakan Akkaya'nınki oldu. Evet sivri dilli, evet bazen saygısızlık derecesinde insanları aşağılıyor ama ne yapayım seviyorum bu adamı ve yaptığı işleri. Gerçekten çok zarif ve şık görünüyordu her şey. Bu arada yaşadığı talihsiz olaya rağmen podyumun yıldızının da Çağla Şikel olduğunu söylememe gerek yok sanırım. 

Çok kısa bi yazı olduğunun farkındayım ama inanın bunu bile anca yetiştirebildim. Neden bilmiyorum saçma bi yoğunluğum var bu ara. Bi şey yapıyo musun deseniz, bişey de yapmıyorum aslında. Nasıl hiç bi şeye zaman bulamıyorum ben de bilmiyorum. Neyse, 3. gün hakkındaki düşüncelerim de bunlardı. Evet bekli sadece iki defileyi ele aldım ama o iki defile de defileydi yani. Yine de diğer tasarımcıları merak ediyorsanız, ben defile fotoğraflarını paylaşayım da eksik iş yapmış olmayayım. :)

Songül Cabacı:

Selma State:

.Serdar Uzuntaş:

Günseli Türkay:

1 yorum:

Fashion week haftasina gitmek için neler yapmamiz gerekiyor? 😊 Cevabi bulamadim. Size sormak istedim. Sevgiler 💕

Yorum Gönder