13 Mayıs 2013 Pazartesi

Stil İncelemesi: Cara Delevingne Stili

Herkese günaydın! Bu hafta yine Anti Pazartesi Sendromu yazmadım. Sanırım o kadar Pazartesi sendromu yaşıyorum ki iki haftadır Pazartesi sendromunu hafifletebilecek bi konu gelmiyo aklıma. Ben de uzun zamandır yazmayı düşündüğüm stil yazısını yazayım dedim. Kimle başlayayım diye düşündüm düşündüm ve sonunda son zamanların en tarz ve en harika kadını olan Cara Delevingne'i yazmaya karar verdim. Tabii kıskançlıktan ortadan ikiye yarılmamamın mümkün olduğunu sanmıyorum. Hayır bi de kız benden 2 yaş bile büyük değil. Adaletin nerde dünya? 

Bilen bilir hayatta en itici bulduğum şeylerden biri sarı saça kalın kaşlardır. Fakat Cara'nın kaşına, gözüne, saçına veya herhangi bir hücresine laf edersem çarpılırım, yamulurum. Kız o kadar güzel, o kadar duru, o kadar havalı ki kara kaşlarına kurban olam Cara diyesim geliyo. Zaten kötü bi şey desem de hepiniz kıskançlıktan yazdığımı anlarsınız. Bu arada hatunun dünya güzeli olması yetmiyomuş gibi bi de dünya tatlısı. Şebeklikte sınır tanımıyo resmen. Özgüven dediğin böyle olur. Hiç öyle aman ben dünyaca ünlüyüm, herkes beni takip ediyo, hep güzel, hep seksi olmalıyım tribi yok. Favori pozu tek gözünü şaşı yapıp dil çıkartmak olan bi kız.

Henüz 21 yaşında olmasına rağmen kızın imza atmadığı başarı kalmamış sanırım. Bir çok markanın reklam çekimlerinde yer alması, defilelerde boy göstermesi yermemiş gibi bi de Burberry Beauty'nin reklam yüzü olmuş. Fotoğrafların hepsi birbirinden kusursuz. Bi kadın bi markaya bu kadar yakışır.

Bildiğiniz gibi Cara aynı zamanda bi Victoria's Secret Angel. Victoria's Secret Fashion Show'da da erkeklerinin ağızlarının suyu akarak, kadınlarınsa kıskançlıktan kafasında saç bırakmayarak izlediği İngiliz model, Justin bebesinin de salyaları aka aka baktığı isim oldu tabii ki. Ben de Justin olsam bakardım tabi, haklı çocuk.

Cara'nın sokak stili oldukça spor, rahat ve hatta umursamaz. Aslına bakarsanız kızın bütün hayatı umursamaz. Ne milletin dediğini takıyo ne bişey. Tek derdi eğlenmek. Ben de Cara olsam tek derdim eğlenmek olurdu, zaten güzellikten ölmek üzeresin milletin ne dediğini mi takıcaksın? Aferim böyle devam Cara! Günlük hayatında neredeyse hiç makyaj yapmıyo, mümkün olduğunca rahat şeyler tercih ediyo. Ama bunu yaparken de yine aşırı tarz olabiliyo. Yani bizim ben rahat giyinirim, umursamam havalarında takılan kezolar gibi değil. En büyük takıntısı da renk renk bereler. Yaz kış kafasında renk renk berelerle geziyo.

Kırmızı halı stili de oldukça şık ve tarz. Özellikle Met Ball 2013'te gecenin en tarz kadınlarından biriydi, fakat o beyaz çanta ne mana çözebilmiş değilim. En baştaki siyah tuvaleti harika durmuş. Genel olarak kırmızı halıda ve katıldığı diğer davetlerde de abartılı saçma saç-makyajlarla çıkmıyo karşımıza. Hatta saçını genellikle doğal haliyle bırakıyo. Yok yok kesinlikle son zamanlarda gördüğüm en cool kadın! 

Güzelliğiyle büyüleyen, başarılarıyla ortadan ikiye çatlatan, coolluğuyla her ortamda dikkatleri üstüne çeken genç model Cara Delevigne'in stili böyleydi. Tanrım, neden bu kızı bu kadar özene bezene yaratırken beni sırf yanak yarattın? Neyse umarım yazıyı sonuna kadar okumuşsunuzdur ve kıskaçlıktan yirmi altı parçaya bölünmüşsünüzdür. Hepinize iyi haftalar, tabii bu yazının üzerine ne kadar iyi bi hafta geçirebilirsiniz bilemem. 


1 yorum:

cok iyi bi yazı olmus canım bana da beklerim https://mervelil.blogspot.com

Yorum Gönder